Kategoriler
Kiralık Evler

Manisa Yunusemre İlçesinde bulunan 1300 ₺ altında ki popüler kiralık evler

Değerli Manisalılar merhaba, Manisa’nın büyükşehir olmasıyla emlak ve gayrimenkul piyasaları inanılmaz bir artış yaşadı.

Fiyatların artmasının temel sebebi, imara açılacak alanlarının açılmaması. Bu durumda piyasaların sürekli kendi içinde artmasına neden oluyor.

Güzelyurt, 75. Yıl Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi (Grandmedical Bölgesi), Hafsa Sultan Mahallesi, Keçiliköy Villalar Bölgesinde ki artış, şehrin tüm bölgelerinde bulunan konutların fiyatlarının artmasına neden oldu.

Kategoriler
Blog kiralık ev

Gayrimenkul sektöründe kiralık daire, kiralık ev, kiralık gayrimenkul nasıl bulunur?

Gayrimenkul sektörünün lokomotifi kiralık daire, kiralık ev ve kiralık gayrimenkuller aranırken kiracı adayları sürekli mağdur. Ya sahibinden kiralıkların yada emlakçıların kapısını çalıyorlar. İstemedikleri halde onlarca olumsuz yorum ve sözle sınanmaya maruz kalıyorlar.

Mülk sahiplerinin, emlakçıların bin bir nazını, sorusunu, bilinmesi istenmeyen en mahrem sorularını cevaplamak durumunda kalıyorlar. Karşılığında beklentileri sadece isteklerine uygun kiralık daire de yaşamak. Oysa gördükleri muameleler düşünüldüğünde;